Naše společnost působí na českém úvěrovém trhu již řadu let a má již tisíce spokojených klientů. Můžeme nabídnout rovné podmínky, férové jednání a záruku, že se nejedná o podvod. Peníze se převádějí vždy formou bankovního převodu a to z bezpečnostních důvodů. Působíme jako zprostředkovatelé úvěrů pro jednoho věřitele a nabízíme celou škálu různých produktů, díky čemuž můžeme každému klientovi nabídnout prvotřídní servis a úvěr přesně na míru podle jeho představ. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontakt ovat.

Půjčky jsou určeny zaměstnancům, důchodcům i podnikatelům. Nabízíme solidní a transparentní podmínky! Ať už chcete začít podnikat nebo řešíte druhotnou platební neschopnost, nebo jste se dostali díky nepředvídatelným finančním výdajům do finanční tísně. Máte možnost vybrat si u nás vhodný úvěr. Naše úvěry vychází vstříc Vašim potřebám. My se k Vám na rozdíl od banky zády neotočíme!

Nabízíme půjčku pro začínající podnikatele pouze na občanský průkaz, nebo půjčku pro podnikatele s historií na řešení Vašeho podnikatelského záměru - ať už jde o vybavení dílny nebo nákup materiálu. Účel půjčky samozřejmě nerozhoduje.

Dále poskytujeme také půjčky pro důchodce i zaměstnance, jedná se o alternativu vůči bankovnímu sektoru, který své klienty posuzuje velmi přísně a jen malý záznam v registrech je překážkou k poskytnutí půjčky. Podání žádosti je samozřejmě zdarma a klient do několika minut zná její výsledek, částku kterou může čerpat, splátku a dobu splatnosti. Předběžná žádost je nezávazná a můžete si tak ověřit svoji bonitu. Nikdy nevyžadujeme žádné peníze u podpisu smlouvy.